>

Rok dla Niepodległej

  • Super User
  • Rok dla Niepodległej
Uczymy się języków obcych

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. 

Z tej okazji uczniowie na lekcjach języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego przygotowali ciekawe projekty o państwach. Prace uczniów można było podziwiać na szkolnych korytarzach. Ponadto uczniowie ubrani w barwy narodowe państw oraz z flagami pomalowanymi na twarzach wzięli udział w happeningu, w którym prezentowali prace na temat krajów i skandowali różne zwroty w językach obcych. Na przerwach mogli również wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek o państwach i ich zwyczajach. Nauczyciele natomiast rozpoczynali lekcje od przywitania się w innym języku, np. greckim czy francuskim. Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu