>

Rok dla Niepodległej

  • Rok dla Niepodległej

Patriotycznie

Dzień Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole przedstawieniem o wolności. 

Część artystyczną przygotowała klasa VI c, a występy uświetnił nieoceniony Crazy Band. W tym roku na apel upamiętniający rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotował pieśni: "Honor i gniew" z repertuaru Lecha Makowieckiego, "11 listopada", "Dziś idę walczyć mamo" oraz piosenkę z repertuaru Marka Grechuty "Wolność", do której Laura i Wiktoria ułożyły śliczną choreografię.

W spokojnej i podniosłej atmosferze mogliśmy zamyślić się nad tym, co dla nas najważniejsze - docenić to, że żyjemy w wolnym kraju.

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu