>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

6a i 5e

Klasa 6a i 5e „ Na tropie” w Hevelianum

W czwartek 7 listopada klasa 6a i 5e wyruszyły w stronę Gdańska, aby wcielić się w rolę detektywów. Podczas warsztatów szukaliśmy wskazówek , łamaliśmy szyfry, odkrywaliśmy matematyczne tajemnice…Okazało się, że matematyka może być świetną zabawą!!  Następnie zwiedzaliśmy interaktywne wystawy, gdzie zaprzyjaźnialiśmy się z matematyką, astronomią, geografią, chemią i fizyką. Ogromną atrakcją były dla nas tereny zielone otaczające Centrum Hevelianum. Góra Gradowa, na którą się wspięliśmy, to przepiękny teren, z którego można podziwiać, między innymi, panoramę Gdańska, wchodzić do bunkrów i zapoznać się z ważnymi historycznymi wydarzeniami Polski.

Opublikowane przez: Beata Ostasz · 8 listopada 2019r

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu